top of page
  • Фото автораUCEE

В Україні з'явиться нова медична професія

Вперше в Україні готуватимуть фахівців з оцінки технологій охорони здоров'я. Готуватимуть експертів у Харкові – у Національному фармацевтичному університеті.


Навчальний заклад розробив освітньо-професійну програму "Оцінка технологій охорони здоров'я" з підготовки фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.


Розробляли програму група українських вчених з врахуванням міжнародного досвіду та консультацій роботодавців.


Студенти навчатимуться протягом 1,5 року за спеціальністю "Фармація, промислова фармація". По закінченню вони отримають диплом магістра і кваліфікацію експерта з оцінки технологій охорони здоров'я.


Що входитиме в їхні обов'язки?

Фахівці будуть забезпечувати комплексну незалежну експертизу ефективності застосування технологій охорони здоров'я у контексті медичних, економічних, соціальних та етичних питань.


Міністерство охорони здоров'я:

“По закінченні програми фахівці зможуть моделювати та проводити оцінки технологій охорони здоров'я, доцільності їх застосування та включення у стандарти лікування і програми відшкодування.

Такі навички є потрібними в урядових організаціях, вітчизняних та міжнародних НТА-агентствах, експертних групах, закладах вищої освіти, науково-дослідних інститутах, лабораторіях, закладах охорони здоров'я, фондах медичного страхування тощо”.


Прийом документів до університету триватиме з 2 по 23 вересня.


За матеріалами https://24tv.ua


3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page