top of page
  • Фото автораUCEE

Чотири затребувані професії в Україні, для яких потрібна вища освіта

Найбільш затребувані професії в Україні не вимагають вищої освіти і відносяться до робочих спеціальностей, проте є й винятки.


Про це повідомила HR-експерт Тетяна Пашкіна.


"Якщо ми говоримо про кількість вакансій, про першу десятку, то це, як правило, універсальні професії, які не потребують, в більшості своїй, вищої освіти. Це продавці-консультанти, виробництво, робочі спеціальності, охоронці, офіціанти, кухарі, шеф-кухарі, торгові представники, бухгалтери, веб-розробка, по Києву – це інтернет-маркетинг, іноді трапляються складські професії і будівництво, влітку в сезон", – повідомила Пашкіна.


За її словами, з цього переліку тільки чотири вимагають вищої освіти і зустрічаються в основному по Києву. Йдеться про бухгалтерів, веб-розробників, інтернет-маркетологів і торгових представників.


"Людина може дуже швидко увійти в професію і поміняти її. Сьогодні був продавець-консультант, занудьгував, – вирішив піти в офіціанти, вивчив меню, – ось уже і офіціант. Навіть на кухарів, шеф-кухарів беруть фахівців-початківців – якийсь час ви чистите картоплю, заготовлюєте салати, але протягом певного періоду ви можете, що називається "на робочому місці" – отримати професію і вирости в ній", – пояснила експерт.


Джерело: https://news.finance.ua


6 переглядів0 коментарів

Bình luận


bottom of page