top of page

ПРОЕКТИ

ABITURA.UA

UCEE шукає партнерів для реалізації проекту, якиий передбачає створення мобільного додатку для українських абітурієнтів. В першу чергу цікавить фінансування проекту. 

Яку проблему вирішує проект?

Ми надаємо вільний доступ до інформації про українські та закордонні ВНЗ, спеціальності, умови вступу, тощо.

Короткий опис проекту/ідеї (які функції, хто користувачі):

Користовачі - абітурієнти та ВНЗ. Додаток має надати можливість будь-якому ВНЗ подати інформацію про себе, факультети, спеціальності, вартість навчання та умови вступу, можливість попередньої реєстрації абітурієнтів, онлайн-подачі документів, тощо. Абітурієнти зможуть знайти необхідну спеціальність та освітню програму, порівняти умови, здійснити попередню реєстрацію та подачу онлайн документів для вступу. Монетизація відбувається за рахунок внесків ВНЗ,  які зареєструються у проекті, та оплати скачувань додатку абітурієнтами.

 

​Напишіть нам> ​​

Ліга Освітніх Консультантів ™

 

Ліга Освітніх Консультантів ™ об'єднує фахівців у сфері освітнього консалтингу в Україні, Росії, Білорусії, Грузії, Молдові та інших країнах ...
Мета:
Мета Ліги Освітніх Консультантів ™ - інтеграція України, Росії, Білорусії, Грузії, Молдови та інших країн в європейський освітній простір завдяки поширенню інформації про можливості навчання в країнах Європейського Співтовариства, США, Канаді. Ліга Освітніх Консультантів ™ є незалежною соціальною структурою. Ми керуємося інтересами клієнта, та пропонуємо йому кращі варіанти освітніх рішень для майбутньої кар'єри.
Опис:
Ліга Освітніх Консультантів ™ почала створюватися в березні 2011 року, як мережа освітніх консультантів України. У травні 2011 року в місті Рівне відбулися установчі збори ВГО "Український Центр Європейської Освіти". У вересні 2011 року в місті Бердянськ в рамках Проекту "Освіта без кордонів" був підписаний Меморандум про співробітництво освітніх консультантів з більшості регіонів України. Влітку 2012 року відбулися структурні зміни, які дозволили залучити до роботи консультантів не тільки з України, але й з Росії, Білорусії, Грузії, Молдови та інших країн. Сьогодні Ліга Освітніх Консультантів ™ налічує більше 100 фахівців - педагогів, психологів, соціологів.

​Детальніше> ​​

bottom of page