top of page
  • Фото автораUCEE

Вступна кампанія-2018: ВНЗ Донбасу у всеукраїнському рейтингу

Інформаційним освітнім ресурсом "Освіта.ua" був складений консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2018 року, передає Depo.Донбас.

В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" і "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.


На першому місці рейтингу - Національний університет ім.Тараса Шевченка, на другому і третьому відповідно Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна та Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського.


З шести маріупольських вишів найвищий рейтинг у Приазовського технічного університету - 85 місце. Маріупольський державний університет на 141 місці, Донецький державний університет управління - на 145. Азовський морський інститут Національного університету "Одеська морська академія" в рейтинг не потрапив, а сама ОМА зайняла в рейтингу 73 місце.


Донецький національний медичний університет, філія якого зараз розташовується в Маріуполі, виявився на 51 місці консолідованого рейтингу, маріупольський філія Донецького юридичного інституту МВС України - 225 місце.

3 перегляди0 коментарів

Commentaires


bottom of page