top of page
  • Фото автораUCEE

Перелік іноземних агентств з оцінки якості вищої освіти в УкраїніУрядове розпорядження сприятиме престижу вищої освіти України на міжнародному рівні.


Кабінет Міністрів України «Про затвердження Переліку іноземних акредитаційних агентств та агентств забезпечення якості вищої освіти, які видають сертифікати про акредитацію освітніх програм, що визнаються в Україні». Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрій Шевцов, зуваживши, що цей нормативно-правовий документ підготовлений Міністерством освіти та науки, і він є дуже  дуже важливим, адже, вочевидь, відкриє нову добу в системі оцінки якості вищої освіти в Україні.


«Ним передбачено, що в Україні визнаються сертифікати про акредитацію освітніх програм, виданих іноземними акредитаційними агентствами чи агентствами забезпечення якості вищої освіти, перелік яких затверджується КМУ (перелік див. у додатку до цього посту). Тож метою прийняття розпорядження є затвердження переліку іноземних акредитаційних агентств чи агентств забезпечення якості вищої освіти, сертифікати про акредитацію освітніх програм яких будуть визнаватися в нашій системі освіти так само, як і сертифікати НАЗЯВО. Сподіваюсь, що це сприятиме підвищенню якості процесу акредитації в Україні та престижу вищої освіти України на міжнародному рівні. За основу укладання зазначеного переліку Департамент ліцензування МОН взяв загальновизнаний європейський реєстр акредитаційних організацій The European Quality Assurance Register for Higher Education», зауважив Андрій Шевцов.


Джерело: https://www.poglyad.tv


6 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page